Oferta

Strona główna ikona Oferta 2mstyl

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli chcesz zakupić wysokiej jakości meble na wymiar w Warszawie! Każdego dnia na zlecenie klientów prywatnych produkujemy nowoczesne kuchnie i garderoby, które są piękne, a także bardzo funkcjonalne. Wspólnie z 2M Styl możesz zaprojektować wygodną przestrzeń do życia, zgodną z aktualnymi trendami wnętrzarskimi. Masz do wyboru szafy i fronty w rozmaitych wersjach kolorystycznych i stylistycznych, więc jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich odpowiedni model dla siebie.

Ważne miejsce w naszej działalności zajmują meble do kuchni, które wykonujemy z użyciem solidnych materiałów. Masz do dyspozycji szafy i fronty na wymiar wyprodukowane na bazie płyty MDF, która wyróżnia się wysoką odpornością mechaniczną, a także stosunkowo niewielką wagą. Podobne surowce wykorzystujemy przy tworzeniu garderób do sypialni lub przedpokoju, które umożliwią Ci magazynowanie obuwia i ubrań w odpowiednim porządku.

Meble do kuchni i szafy na wymiar – Warszawa

Decydując się na zamówienie mebli do kuchni w naszej firmie, masz pewność, że otrzymany towar będzie spełniał najwyższe wymagania jakościowe i estetyczne. Fronty i szafy na wymiar projektujemy na podstawie wytycznych klienta, dzięki czemu końcowy produkt jest funkcjonalny i dostosowany do aranżacji wnętrza. Do wykończenia wyrobów z płyty MDF stosujemy trwałe forniry klasyczne, imitujące drewno, oraz bardziej minimalistyczne i nowoczesne. Zapoznaj się z dostępnymi wzorami oklein na naszej stronie.

Oprócz wysokiej jakości mebli do kuchni oferujemy również garderoby o rozmaitym wyglądzie i układzie. Pojemne i dostosowane do stylistyki wnętrza szafy na wymiar przydadzą się do przedpokoju, sypialni, a nawet pokoju gościnnego. Z naszą pomocą możesz wykorzystać każdą wnękę w swoim domu, zabudowując ją systemem szuflad i szafek wykonanych z największą starannością. Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną przestrzeń do przechowywania ubrań i odzieży wierzchniej z optymalną ilością miejsca na obuwie oraz akcesoria.

Fornir Palisander RioFornir Orzech AmerykańskiFornir Palisander santosFronty AkryloweFronty AkryloweMDF frezowany S15, lakier matowyMDF frezowany S19, lakier matowyMDF frezowany S22, lakier matowyForonty AkryloweFront drewniany - dąbFront drewnianyFront drewnianyFront drewnianyFront drewniany - olchaFront drewniany - dąb
Umów się na spotkanie

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

+48 22 535 36 56
+48 604 094 034

Skorzystaj również z formularza kontaktowego TUTAJ
Nasi partnerzy
linia pionowa
Beko
linia pionowa
Blum
linia pionowa
Franke
linia pionowa
Samsung
linia pionowa
Elica
linia pionowa
Peka
linia pionowa
Zobakl
linia pionowa
Egger